Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

WLUA: Spring Wreath. Part2: Creativity in cinema localization

April 1 @ 4:00 PM - 5:00 PM

Вебінар серії «Весняний вінок» про творчий вимір кіноперекладу з Катериною Пітик й Анатолієм Пітиком

Women in Localization Ukraine представляє серію вебінарів у березні-квітні, присвячену одному з найбільш творчих напрямків локалізації — аудіовізуальному перекладу.

Запрошуємо взяти участь у вебінарі серії «Весняний вінок. Творчість у локалізації»: Творчий вимір кіноперекладу з Катериною Пітик й Анатолієм Пітиком.

Готуємося до захопливої розповіді про особливості кіномови (та її відмінність від мови літератури), про підступи, які можуть чекати на аудіовізуального перекладача, і про виклики, яким доводилося давати раду нашим спікерам.

Мова події: українська. Час: четвер, 1 квітня, 16:00

Міжнародна організація Women in Localization (W.L.) підтримує принципи рівності всіх фахівців у сфері локалізації. Наша мета — об’єднувати жінок, допомагати в кар’єрному розвитку й переймати досвід у найкращих фахівців з усього світу. Членство безкоштовне й відкрите для всіх, хто працює у сфері глобалізації, локалізації, інтернаціоналізації й перекладу, незалежно від статі.

Щоб долучитися й отримувати запрошення на події з усього світу та відеозаписи минулих подій, зареєструйтеся на головному сайті Women in Localization, вибравши «EMIEA – Ukraine» у полі «Chapter».

Приєднатися: https://womeninlocalization.com/sign-up

SHARE ON.

Organizer

Women in Localization Ukraine
Email:
0
Website:
http://womeninlocalization.com/